X-PLANET akcijos ir renginiai vaikams

TROPINIŲ DRUGELIŲ PARODA

Šalta? Vis dažniau mintimis keliatės į šiltus kraštus? Siūlome Jums tikrą pagundą – saulės, šilumos, margaspalvių gėlių, atostogų prisiminimą – kviečiame į gyvų tropinių drugelių parodą X-Planet šeimos pramogų parke.

Apie 25 laipsnių temperatūroje ir apie 80 proc. drėgnumo, puoštoje gėlėmis, 55 kv.m. patalpoje lankytojų lauks apie 250 įvairiausių tropinių drugelių (išsiritusių ar kokonuose besiritančių) iš Pietų Amerikos, Azijos drugiai iš Tailando, Malaizijos ir kitų regionų.

Įdomių formų, įspūdingų spalvų, maži ir ypatingai dideli, dieniniai ir naktiniai drugiai – tai įvairovė, kuri paliks neišdildomų įspūdžių tiek didiesiems, tiek mažiesiems parodos lankytojams.

Drugeliai gyvena trumpą, tačiau labai įdomų gyvenimą. Parodos metu lankytojams bus pristatomas insektariumas, kuriame drugeliai iš lėliukių virsta tikrais šio pasaulio gražuoliais. Gal ir Jums pavyks pamatyti, kaip jie išsiritę tiesia savo sparnus ir ruošiasi naujam gyvenimo ciklo etapui?

Stebėkite, kaip jie maitinasi – tupia ant sultingų vaisių, geria medaus, žiedadulkių ir vandens tirpalą,  saugo savo teritoriją, pešasi, vengia kontakto su gentainiais ar išdidžiai lieka vieni.

Sužinokite apie drugius, jų gyvenimo ciklą, rūšis – malonios parodos darbuotojos Jums atsakys į rūpimus klausimus ir pasistengs, kad ne tik pamatytumėte, bet ir papildytumėte savo žinių bagažą naujais faktais. Vaikams tai puiki edukacinė programa.

Dalinkitės savo patirtimi ir jausmais – po parodos turėsite galimybę nupiešti drugelius ar jos metu kilusius jausmus bei dalyvauti piešinių konkurse.

Darbo laikas: 12:00–20:00  d.d. ir 12:00–20:00 savaitgaliais. Parodos laikas  2017.02.12–2017.05.14.

 

KAINORAŠTIS
Darbo dienomis Savaitgaliais
Vaikams (4-18 m.), studentams ir senjorams 3 EUR 4 EUR
Suaugusiesiems 4 EUR 5 EUR
3 asmenų šeimai 9 EUR 11 EUR
4 asmenų šeimai 11 EUR 14 EUR
Mokyklų / darželių grupei edukacinė programa* 2 EUR 2 EUR
Grupėms nuo  10 asmenų edukacinė programa** 3 EUR – suaugusiesiems

2 EUR – vaikams

4 EUR – suaugusiesiems

3 EUR – vaikams

* Edukacinė programa rezervuojama iš anksto tel. nr. +370 666 88883. Edukacinės programos metu mokytojas atsako už vaikų tinkamą elgesį ir tvarką. Mokytojui bilieto įsigyti nereikia. Su 5 vaikais vienas suaugusysis (pvz. mokytojas) gali į parodą įeiti nemokamai. Tuo metu, kai vyksta edukacinė pamoka, kiti vaikai gali naudotis X-Play žaidimų aikštele už papildomą mokestį (apie poreikį naudotis šia erdve mokytojas gali informuoti iš anksto arba vietoje užsakyti bilietus vaikams). Šia proga taikoma ypatinga kaina – 2.8 EUR asmeniui.

** Edukacinė programa rezervuojama iš anksto nurodytu telefonu. Edukacinės programos metu grupės vadovas atsako už vaikų tinkamą elgesį ir tvarką.

Asmenys, turintys negalią ir tai įrodantį dokumentą, socialiai remtini vaikai, vaikų namų auklėtinių grupės įleidžiami nemokamai.

Edukacinės programos vedamos lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Kokia kalba norėsite programos būtina pranešti registracijos metu.

Visi lankytojai, dalyvavę parodoje, bus kviečiami dalyvauti piešimo konkurse

  

Piešinių konkurso „Spalvotas drugelio gyvenimas” taisyklės

Konkurso tikslai ir uždaviniai:

Skatinti domėjimąsi drugelių gyvenimu, pasimėgauti jų užburiančiu grožiu;

Suteikti progą kiekvienam, nepriklausomai nuo amžiaus, išreikšti savo emocijas piešiant;
Skatinti lankytojų kūrybingumą, vaizuotę – matytiems vaizdiniams atkurti, originalumą – ieškant nestandartinių kūrybinių sprendimų;
Paskatinti tėvus piešti drauge su vaikais.

Bendrosios sąlygos:

Konkursą organizuoja UAB „Drugelio sparnas“;

Konkurso pradžia 2017-02-12 d. ir pabaiga 2017-05-22 d. imtinai;

Konkurso dalyvių amžius neribojamas;

Pateikdamas piešinį konkursui, dalyvis sutinka, kad jo piešinys bus naudojamas konkurso organizatoriaus reikmėms;
Piešiniai bus eksponuojami „Drugelių namuose”, X-Planet šeimos pramogų parke, https://www.facebook.com/XPLANET.LT;

Kiekviena grupė iš mokymo įstaigos gaus dalyvavimą įrodantį diplomą.

Konkurso vykdymo procedūra:

UAB „Drugelio sparnas“ suteikia vietą piešimui (norintys piešti ne namų aplinkoje, gali tai padaryti, apsilankę „Drugelių namuose”, esančiuose X-Planet šeimos pramogų parke, PPC „Ozas“, III aukšte, adresas: Ozo g. 18, Vilnius;
Piešiant vietoje dalyviams bus suteiktos reikalingos priemonės (flomasteriai, pieštukai, kreidelės, popierius ir pan.);

Piešinius galima pristatyti iki 2017 gegužės 22 d. imtinai konkurso organizatoriams adresu: X-Planet šeimos pramogų parkas, PPC „Ozas“, III aukštas, adresas: Ozo g. 18, Vilnius arba atsiųsti paštu: X-Planet šeimos pramogų parkas, PPC „Ozas“, III aukštas, adresas: Ozo g. 18, Vilnius.

Piešinių formatas – A4, A3;

Piešiniui sukurti gali būti naudojamos įvairios technikos;

Vienas dalyvis gali pateikti ne daugiau nei vieną piešinį;

Autoriaus duomenys turi būti užrašyti didžiosiomis raidėmis (gali būti priklijuota kortelė) ant piešinio kitos pusės: vardas, pavardė, gimimo metai, miestas, telefono numeris, elektroninis paštas (autoriaus arba tėvų).

Konkurso nugalėtojų rinkimo tvarka bei apdovanojimas:

Konkurso nugalėtojai bus renkami šiose amžiaus grupėse:

I. „Ikimokyklinukai” – gimusieji 2010 metais ir jaunesni;

II. „Pradinukai” – gimusieji 2006, 2007, 2008, 2009 metais;

III. „Paaugliai” – gimusieji 2002, 2003, 2004, 2005 metais;

IV. „Gimnazistai” – gimusieji 1998, 1999, 2000, 2001 metais;

V. „Jaunimas” – 1988 iki 1997 gimimo metų;

VI. „Brandus jaunimas” – 1968 iki 1987 gimimo metų;

VII. „Labiau patyręs jaunimas” – 1967 gimimo metų ir vyresni.

Kiekvienoje amžiaus grupėje bus nominuota po vieną piešinį trijose kategorijose: „Technika”, „Kūrybiškumas”, „Lankytojų balsas”.

Balsavimas dėl „Lankytojų balso” nominacijų vyks internete (https://www.facebook.com/XPLANET.LT) nuo pirmojo piešinio paskelbimo iki 2017-05-22 imtinai. Šioje nominacijoje dalyvauja pačių lankytojų įkelti piešiniai. Piešinys – nugalėtojas bus paskelbtas tas, kuris surinks daugiausiai „patinka“ (arba angl. „like“) paspaudimų.

Kitose kategorijose nugalėtojus išrinks UAB „Drugelio sparnas“ sudaryta komisija.

Nugalėtojai bus paskelbti internete www.drugeliuparoda.lt ir www.xplanet.lt interneto svetainėse – 2017–05-22 d. Bei apie tai informuoti piešinio kitoje pusėje nurodytu elektroniniu paštu ir telefonu.

Nugalėtojams prizai bus išsiųsti 2017-05-23 d.

Nugalėtojai bus apdovanoti diplomais ir prizais.

Dovanos vertė nėra išmokama grynaisiais pinigais ir nekeičiama į kitas prekes.

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles, apie tai informuodami svetainėje www.drugeliuparoda.lt ir www.xplanet.lt.