Sferinis kino teatras

Pasinerkite į kino pramonės naujovę!

Nuo rugsėjo 1 dienos X-Planet duris atveria “Sferinis kino teatras”. Tai naujausia edukacinių filmų transliavimo technologija ne tik vaikams nuo 2 metukų, bet ir suaugusiems.

Sferinės projekcinės sistemos pagalba viso kupolo viduje išgaunamas neįtikėtinas vaizdas. Siūlome sferinį 360° apžvalgos plotą, ko negali pasiūlyti joks kitas šiuolaikinis kino teatras. Tai šių laikų efektyviausiai veikianti virtualiai įprasminta tikrovė. Skaitmeninio kupolo vizualizacija – naujausiomis technologijomis pagrįsta ateitis. Su šios naujovės sistema, atsiveria naujos galimybės ir neįmanoma tampa įmanoma.

Vaikai geriau prisimena ir įsisavina, kai informacija jiems perteikiama efektingais vaizdais, garso efektais, bei įtaigių mūsų įgarsintojų balso pagalba. Radome sprendimą, kurio pagalba mokymas tapo įdomus ir nenuobodus! Programos metu stebėsite trimatę erdvę, jausitės taip, lyg gulėtųmėte po atviru dangumi. Per visą kupolą besisukantys vaizdai, krintančios žvaigždės, vandenyno gelmės sudaro tikrovišką reginį.

Be neįprasto vaizdo, įspūdžių kupinas filmų siužetas taip pat ypatingas. Visa, ką jūs pamatysite šiame kino teatre yra siejama su edukacija, pažinimu ir sužinojimu.

Kiekvieną filmą galite žiūrėti pasirinkdami kalbą – lietuvių, anglų, rusų ar lenkų. Įgarsinta profesionaliai! Filmų repertuarą galite pamatyti čia.

Sferinio kino teatro darbo laikas:

I-V   9:00 – 12:00 grupėms – tik su išankstine registracija.

        12:00 – 22:00  visiems lankytojams galimybė pasirinkti ir žiūrėti norimą filmą.               Paskutinis seansas: 21:15.

VI     10:00 – 22:00 (kviečiame į filmų seansus).

VII   10:00 – 21:00 (kviečiame į filmų seansus).

*švenčių dienomis vadovaukitės šeštadienio grafiku.

Kino teatro kainoraštis.