Vaikų kambarys

Kviečiame į X-Planet vaikų kambario planetą!

Džiaugiamės galėdami pristatyti Jums patį naujausią projektą – X-Planet vaikų kambarį – unikalią vietą, kurioje vaikučiai bendraus, išras, supras ir mokės papasakoti apie savo atradimus, o be intelektualinės veiklos pasiūlysime ir aktyvios veiklos X-Play žaidimų aikštelėje.

Taigi, siūlome Jūsų mylimukams subalansuotą paslaugą – intelektualinės ir smagios fizinės veiklos užsiėmimus!

Mūsų valanda tokia: 20-25 min. pokalbiai ir darbeliai, 30-35 min.  – linksmybės X-Play žaidimų aikštelėje. Tėvelių priežiūra nebūtina, vaikų saugumu ir smagiai praleistu laiku rūpinamės mes – X-Planet pedagogas ir vaikus labai mylinti bei prižiūrinti auklytė.

Kiekvieną valandą esame paruošę vis kitokias pramogas. Kalbėsime apie saulę, žvaigždes, svajodami keliausime į kosmosą ir iš jo parskraidinsime tapytų, lipdytų, karpytų, iš širdies sukurtų darbelių.

Programėlė paruošta vaikams nuo 4 iki 12 metų, tačiau pasirūpinsime ir mažesniais ar didesniais savo lankytojais. Jūsų laukiame darbo dienomis nuo 14 iki 20 val., tačiau, jei norite vaikelį palikti kitu metu, mes  – lankstūs ir esame pasiruošę pasiūlyti vaiko priežiūros paslaugą, tačiau ją kviečiame užsakyti iš anksto – vieną dieną prieš. Laiką rezervuoti galite bendruoju X-Planet telefonu.

 

 

 

 

Paslaugos kaina

1 valanda – 8 EUR

2 valandos – 15 EUR

3 valandos – 19 EUR

Visa diena – 25 EUR

 

 

Jei vaikučiai likę ilgiau išalktų, mes galime pasirūpinti jų maitinimu, tuo atveju tėveliai turėtų mums pasakyti kada ir kokį maistelį jam nupirkti. Maistą galime atnešti iš bet kurios PPC Ozas esančios kavinės. Paslauga nekainuoja, tačiau už maistą tėveliai moka papildomai.