X-Play abonementai

NERIBOTAS 4 mėn. abonementas apsilankymams X-PLAY žaidimų aikštelėje

Mėgautis vaikyste dar niekada nebuvo taip smagu, nes čia vaikai gali šaudyti minkštais kamuoliukais, šokinėti ant batutų ir lenktyniauti čiuožyklose, iš didelių kaladžių statyti apkasus ar pilis.

Nepamiršti ir patys mažiausieji – aikštelėje įkurta zona vaikučiams iki 4 metų, kurioje jų laukia smagūs užsiėmimai – kamuoliukų baseinas, čiuožyklėlė, namukas ir kaladėlės.

Nesvarbu, koks oras už lango, vyk nuobodulį šalin ir atvyk pramogauti į X-PLANET!

Svarbi informacija:
– Įsigijus abonementą, žaidimų aikštele galima naudotis NERIBOTAI iki pat 2018 m. balandžio 30 d., t.y. galima bet kada ateiti, išeiti ir vėl sugrįžti.

– Įprasta VIENO apsilankymo kaina – 6 €, o su kuponu neribotas NET 4 MĖNESIŲ abonementas DARBO DIENOMIS (I–IV, penktadieniais negalioja) kainuos 19 €, o VISOMIS DIENOMIS (I–VII) – vos 39 €.
– Būtina užregistruoti savo vaiką. Registracijos formą rasite čia.
– Užsiregistravus, per 2–3 darbo dienas vaikui bus pagaminta asmeninė lankytojo kortelė – pramogautojo pasas. Jį pamatyti galite čia.

Beje, įsigykite JAU DABAR, iškart iškeiskite į abonementą ir pramogaukite dar ilgiau, nes VISI (tiek anksčiau, tiek vėliau įsigyti) abonementai galioja iki 2018 m. 4 mėn. 30 d.!
Svarbu! Vaikai iki 4 metų X-Planet žaidimų aikštelėje pramogauja prižiūrint suaugusiems asmenims.

Abonementus kviečiame įsigyti internetu.

Kitas svarbias sąlygas galite pamatyti čia.